MUDr. Miroslav Krejča, Ph.D. je plně erudovaný plastický chirurg s mnohaletou praxí v oboru. Po promoci na Fakultě Všeobecného lékařství UK Praha v roce 1984 navázal nejprve atestací z všeobecné chirurgie v roce 1987, kterou o pět let později doplnil atestací z plastické chirurgie.

Pracovní
zkušenosti

Své profesní zkušenosti získával na předních českých klinických/univerzitních pracovištích ( Praha, Brno, Vysoké nad Jizerou) a dále za svého několikaletého působení na zahraničních klinikách (Univerzitní nemocnice Flinders Medical Centre, Adelaide, S.A. - 2 roky, a následně v oboru prestižní St. Andrews Centre for Plastic Surgery U.K.), kde pracoval s jako plastický chirurg s plnou registrací v oboru. Během své bohaté pracovní praxe dále působil v ÚVN Praha, v Dublinu (The Harley Madical Group) a též na několika významných soukromých pražských klinikách estetické medicíny na pozici primáře a odborného garanta.Dr. Krejča nyní působí na dvou renomovaných pražských pracovištích: na Klinice plastické chirurgie a estetické medicíny Asklepion a na Klinice Laser Esthetic. Každoročněodoperuje 500 - 700 operací, a to s minimem komplikací (dle výsledkůpravidelných auditů).

Specializace a preferovaná oblast činnosti
 • Dr. Krejča má mnohaleté bohaté zkušenosti v estetické chirurgii, chirurgii ruky, rekonstrukční chirurgii a mikrochirurgii. V rámci chirurgie ruky patří mezi naše přední odborníky na Dupuytrenovu kontrakturu. 
 • V současnosti se lékař věnuje převážně estetické chirurgii - provádí plné spektrum estetických operací. 
 • Zvláštní zálibu má v omlazovacích operacích obličeje (facelift ve všech modifikacích- Short scar facelift, MACS lift, blefaroplastika) a v operacích prsou (např.: augmentace prsou, augmentační mammaplastika single scar, redukce prsou, modelace single scar i klasická, korekce asymetrie prsou, lipotransfer do prsou).
Pracoviště
 • Klinika plastické chirurgie a laserové medicíny Asklepion nabízí velmi široké spektrum služeb z oblasti plastické chirurgie – jako příklad lze uvést plastické operace prsou, těla, obličeje nebo také liposukci. Počítat můžete s nadstandardní akreditovanou pooperační péčí. Pro oddělení je také charakteristické moderní technologické vybavení, včetně špičkově vybavených operačních sálů. 
 • Klinika Laser Esthetic, držitel ISO certifikátu kvality, nabízí klientům služby v oborech plastické chirurgie, estetické dermatologie, laserové dermatologie a cévní chirurgie již od roku 2001 - řadí se mezi pracoviště estetické a laserové medicíny s nejdelší tradicí v Čechách. I zde naleznete neobyčejně zkušený tým špičkových odborníků, mezi které patří i MUDr. Krejča, který na klinice působí od roku 2014 a věnuje se zde plnému spektru výkonů estetické plastické chirurgie
Členství
 • Česká společnost plastických chirurgů ČSPCH
 • Americká společnost plastických chirurgů ISAPS
Vyznamenání
 • Licence České Lékařské komory pro úroveň primáře plastické chirurgie
 • Licence pro obor Plastická chirurgie pro úroveň primář/konzultant u General Medical Council UK
 • Licence pro obor Plastická chirurgie pro úroveň primář/konzultant u rish Medical Council
 • Registrace pro výkon v oboru plast. chirurgie v Austrálii
Odborná konzultace

Využijte možnost odborné konzultace s odborníky na cévní a plastickou chirurgii.

Bez čekání a na čas

Rezervujte si termín, který Vám vyhovuje. Bez zbytečného čekání v ambulanci.

Individuální přístup

Nemějte obavy. Všechny plánované zákroky nejdříve společně zkonzultujeme.