Přidejte vlastní hodnocení naší kliniky

Podstoupili jste zákrok v naší cévní nebo plastické chirurgii? Podělte se s dalšími pacienty o Váš názor a zkušenosti.

Zuzana Hesova
28.1.2023

Křečové žíly na pravé noze mě svým vzhledem trápily přes deset let, ale až po spontánním výkřiku mé sestry, "Proboha, ta tvoje noha vypadá hrozně!", jsem se rozhodla s tím něco opravdu udělat. Začala jsem hledáním cévního chirurga, a čistě šťastnou náhodou jsem se dostala k recenzím na Mudr. Radka Vyšohlída. V červenci 2022 jsem se pak k němu do ordinace VenArt na Andělu objednala na úvodní vyšetření ultrazvukem. Z vyšetření jsem byla hodně nervózní, ale jeho ohleduplný, milý a přitom velmi důkladný přístup mě utvrdil v tom, že jsem si vybrala správně. Samotný výkon - laserové odstranění křečových žil - jsem pak podstoupila v září 2022. Operace byla provedena v lokální anestezii a trvala necelou hodinu. Místy byla trochu bolestivá, ale pan doktor moje reakce sledoval a ihned reagoval přidáváním analgetika. Po operaci jsem se cítila velmi dobře, za pomoci doprovodu jsem na moje naléhání odjela domů MHD. Po operaci mě trochu překvapily rozsáhlejší modřiny, ty se ale velmi rychle vytratily. Celkově hojení probíhalo velmi dobře, ibalgin jsem si na bolest vzala jen jednou. Čeho jsem se obávala nejvíc, bylo nošení kompresní punčochy. Nebyla jsem si jistá, že zvládnu následný léčebný režim 10 dní je nosit 24 hodin denně a pak 7 dní jen přes den) dodržet. Punčochy zakoupené přímo v ordinaci byly ale tak kvalitní, že jsem si je až oblíbila a nakonec je nosila dokonce o pár dní déle, než jsem měla od pana doktora předepsáno :). Cítila jsem se s nimi jistější hlavně při náročnějších túrách a řízení auta. Na závěrečnou kontrolu jsem se kvůli svému pracovnímu vytížení dostala až na začátku ledna. Po třech měsících od operace, kdy moje noha vypadala už absolutně skvěle! A teď se těším na léto, kdy ji bude moct obdivovat nejen sestra, která mě vloni svým výkřikem k operaci dovedla :)

Květoslava Novotná
21.1.2023

V říjnu 2022 jsem u pana doktora Vyšohlída podstoupila laserovou operaci EVLA a miniflebektomii. S velmi pěkným efektem jsem opravdu moc spokojena.

Zdeněk Drnek
Cévní chirurgie
10.1.2023

Perfektní výkon , Mudr Vyšohlída . Profesionální přístup personálu. Skvělý výsledek,

Jitka Hanauerová
Plastická chirurgie
10.1.2023

Tuto kliniku v Praze jsem v loňském roce navštívila opakovaně - jako doprovod manžela při blefaroplastice horních a pak i dolních víček, sama jsem zde absolvovala plastiku horních víček a aplikaci kyseliny hyaluronové do oblasti kruhů pod očima a oblasti rtů. Komorní a příjemné prostředí, vždy profesionální, vstřícný a velice milý přístup celého personálu a pokaždé krásná práce MUDr.Martina Ouzkého s perfektním výsledkem, který nám opravdu dělá radost. Velice děkuji a s plnou důvěrou doporučuji.

Adéla Kolářová
Cévní chirurgie
30.12.2022

Chtěla bych tímto poděkovat celému týmu za skvělou péči a vstřícnost. Letos na podzim jsem absolvovala na této klinice v Praze operaci křečových žil na pravé noze a byla jsem velmi spokojená. Vše se dobře hojilo, od druhého dne jsem byla schopná nastoupit takřka běžný denní režim. Mám sice zvýšenou pigmentaci, takže pár flíčků je po 3 měsících ještě znatelných, ale na doporučení pana doktora jsem začala mazat měsíčkovou mastí a je to lepší a lepší. Plánuji doporučit tuto kliniku několika mým známým, které mají též křečové žíly. Jsem ráda v péči profesionálů!

Jana Flídrová
Cévní chirurgie
2.12.2022

Po sklerotizaci, kterou odvedl MUDr. Vyšohlíd na klinice v Poděbradech, jsem velice spokojená s výsledkem. Děkuji milému kolektivu a profesionálnímu přístupu. DOPORUČUJI VŠEM.

Břetislav Chutic
Cévní chirurgie
28.11.2022

Operace křečových žil.Prubeh i výsledek naprosto PERFEKTNÍ.

Petra Šafaříková
Plastická chirurgie
16.11.2022

Byla jsem na plastice spodních víček. Velice profesionální a milý přístup..Maximální spokojenost. Můžu všem jen doporučit.

Věra Kolmanová
Plastická chirurgie
11.11.2022

Byla jsem na plastice horních víček. Nesetkala jsem se s takovým úžasným přístupem celého personálu. Zákrok byl bezbolestný a po té zájem pana doktora Ouzkého mě velmi mile překvapil. Po celou dobu rekonvalescence jsme byli ve spojení , zda je vše v pořádku. Mohu určitě doporučit.

Kateřina Gundzová
Plastická chirurgie
10.11.2022

Profesionální, bezchybný a milý přístup po všech stránkách.Maximální spokojenost.

Ladislav Baláž
Cévní chirurgie
18.9.2022

Dobrý den, v sobotu 17.9.2022 jsem byl ošetřen panem Mudr. R. Vyšohlídem. S provedením vstupní prohlídky, vysoce profesionální péči a zejména s vstřícnosti panu Mudr. R. Vyšohlídovi i přítomné sestřičce děkuji.

Eva Vítězová
Cévní chirurgie
20.8.2022

Na konci dubna jsem absolvovala laserovou ablaci EVLA na levé noze u pana doktora Vyšohlída. Z výsledku mám obrovskou radost, protože pan doktor s vysokou odborností a citlivým přístupem mi "opravil" to, co jiný pan doktor při mnohem jednodušším zákroku před dvěma lety pokazil. Panu doktoru Vyšohlídovi patří moje velké poděkování. Je na místě pochválit i příjemné a vstřícné jednání celého jeho týmu. I nadále se ráda svěřím do jeho péče.

Monika Fančová
Cévní chirurgie
20.7.2022

Zhruba po 25ti letech mám konečně nohy bez křečových žil :-))) V červnu jsem podstoupila Endovenozní laserovou ablaci s miniflebektomií na pravém lýtku. Samotný zákrok proběhl bez komplikací, vše mi bylo řádně vysvětleno a popsáno. Po třech týdnech od zákroku se noha zdárně hojí a výsledný efekt po operaci na mě udělal obrovský dojem .-))) Modřiny se zahojily do týdne, nyní ještě cítím trochu nepohodlí v noze, nicméně jsem velice spokojená. Mudr. Radek Vyšohlíd je evidentně profesionál na správném místě, navíc velice příjemný člověk s individuálním přístupem ke svým pacientům :-))) Cévní kliniku VenArt rozhodně doporučuji.

Jaroslav Černý
Cévní chirurgie
15.5.2022

Před 10 lety jsem podstoupil operaci varixů na pravé noze radiofrekvenční metodou. Noha byla pár týdnů oteklá, drobné řezy se dlouho hojily, pro velkou bolest na vnitřní straně lýtka jsem nemohl natáhnout kompresívní punčochu. Vzhledem k obtížím na levé noze a kladným referencím u kliniky Ven Art s.r.o. jsem se rozhodl koncem března pro laserovou operaci EVLA právě zde. Od druhého dne jsem začal chodit a po 1. pooperační kontrole zase sportovat a plavat v bazénu. Mé velké poděkování patří celému týmu cévní ambulance pod vedením MUDr. Radka Vyšohlída.

Květa Valtová
Cévní chirurgie
16.3.2022

V lednu jsem podstoupila cévní zákrok na pravé noze, jako každý pacient jsem měla před zákrokem obavy, tyto obavy byly naprosto zbytečné, vůbec jsem neměla žádné bolesti, hned jsem mohla bez problémů chodit.Závěr kontroly je: velmi pěkný efekt výkonu. Všem mohu doporučit pana doktora Vyšohlída a celý jeho kolektiv. Na podzim již plánuji sklerotizaci.

Lenka Marešová
Cévní chirurgie
9.2.2022

Maximální spokojenost, milý personál, profesionální přístup, bezbolestný zákrok.

Soňa Bucharová
Cévní chirurgie
27.1.2022

Laserovou ablaci žil na pravé noze jsem podstoupila zároveň s miniflebektomií na levé noze v srpnu 2021, následně v listopadu sklerotizaci na obou končetinách. S výsledkem obou zákroků jsem maximálně spokojená. Problémy s křečovými žílami mě, díky genetické zátěži, provázely od puberty. Následně se dlouholetým užíváním hormonální antikoncepce a hormonální léčby v posledních letech výrazně zhoršovaly. Otoky, bolesti nohou, modřiny, které mě provázely spoustu let, po zákroku zcela zmizely. Neskutečná úleva. Zákrok byl téměř bezbolestný, rychlá rekonvalescence bez bolesti a jizev. Díky za skvěle odvedenou práci a milý přístup pana doktora Vyšohlída a jeho týmu.

Irena Kotzauerová
Cévní chirurgie
4.1.2022

Před deseti měsíci jsem podstoupila laserovou endovenozní ablaci EVLA. S výsledkem jsem maximálně spokojena, po hodně letech jsem v létě mohla obléct sukni, která nebyla až na paty. Samotný výkon byl velmi dobře snesitelný, také díky příjemnému chování pana doktora a asistující sestřičky. Ačkoliv jsem tomu moc nevěřila (zkušenost po klasické operaci varixů před lety), hned druhý den jsem absolvovala normální procházku po lese a po víkendu, tzn.za 3dny po výkonu, jsem šla do práce.

Věra Švecová
Cévní chirurgie
21.12.2021

Jsem spokojená.

Michaela Černá
20.12.2021
Na klinice (pracoviště Poděbrady) jsem podstoupila sklerotizaci metličkových žilek. Děkuji MUDr. Vyšohlídovi i sestřičce za skvělý přístup jak při prvním vyšetření, samotném zákroku i následné péči. Zbavila jsem se všech drobých metliček na nohou, ale také jedné urputné, se kterou jsem již dříve podstoupila několikrát bezvýsledně leaserový zákrok na jiné klinice. Ještě jednou děkuji a velmi ráda doporučuji.
Marie Větrovcová
Cévní chirurgie
19.12.2021

Dobrý den, na klinice jsem podstoupila sklerotizaci křečových žil, resp. hlavně "metliček", možná bude ještě další na horší noze. Vstupní prohlídka i na jejím základě doporučený zásah proběhly s odbornou, vysoce profesionální péčí a vstřícností pana doktora i sestřičky. Kromě těchto parametrů oceňuji i organizaci, resp. přijetí přesně v objednanou hodinu a bez čekání. Za tuto péči kolektivu děkuji. Marie Větrovcová, Praha 6

Růžena Juříková
14.12.2021
Velká spokojenost. Křečáky jsou pryč a noha nebolí. Děkuji
Vladislav a Jaroslava Smolovi
Cévní chirurgie
14.12.2021

Touto formou děkujeme panu MUDr. Radku Vyšohlídovi, sestřičce i recepční nejen za profesionální a milý přístup, k nám pacientům, ale hlavně za perfektní výsledek doktorem provedeného zákroku - lepení žil systémem VenaSeal. Na základě naší velké spokojenosti doporučujeme všem využít odbornosti a profesionality MUDr.Radka Vyšohlída a moderního technického vybavení firmy VenArt s.r.o!

Karla Komersová
14.12.2021
S křečovými žilami jsem podstoupila několik zákroků na různých jiných klinikách, bohužel bez žádaného výsledku. Dr. Vyšohlíd vyřešil můj problém rychle a bezbolestně metodou laserové ablace dané žíly. Doporučuji.
Jana Růžičková
13.12.2021
Ordinace má moderní vybavení a za uvedenou cenu dostanete adekvátní vyšetření. Děkuji
Jiří Baran
12.12.2021
Veliká spokojenost,problém vyřešen,následná péče perfektní. Pokud jde o zdraví ,oplatí se do něj investovat touto formou.Celkový průběh zákroku nad očekávání.Okamžitá možnost fungování.
Marek Absolon
Plastická chirurgie
12.12.2021

Plastika očních víček, horní i spodní. Jedním slovem pohoda. Přístup profesionální, po 11 dnech pomalu není poznat, že jsem po zákroku, modřiny, které jsou viditelné ihned po operaci, která je sice ne moc příjemná, ale dá se vydržet díky aktivnímu přístupu pana doktora a jeho smyslu pro humor a vzájemné komunikaci. Doba léčení a rekonvalescence je individuální, komunikace excelentní, vytažení stehů trvá pár minut... DOPORUČUJI všem.

Naďa Krynycká
11.12.2021
Chodím k panu doktorovi pravidelně na sklerotizaci žil ,jelikož na ně trpím . Co chci ale napsat ,pan doktor je opravdu špička ve svém oboru,skvělý lékař ☝️milá sestřička a recepční .Jsem velice spokojena a proto za panem doktorem ,vždy na ošetření nebo kontroly dojíždíme z Plzně a že je nás hodně👍a to si myslím,že vypovídá samo o sobě.
Martina Hyklová
11.12.2021
U pana doktora jsem absolvovala 2x sklerotizaci žil. Líbil se mi přístup a vysvětlení postupu, výsledek je moc fajn, i když mě do budoucna čeká nejspíše opakování zákroku. Moc hezké prostory a příjemný tým lidí.
Petra Vogelová
11.12.2021
Byla jsem velice spokojená. Výborná péče ze strany pana doktora i sestřiček. Již se těším na další ošetření.
VenArt s.r.o.
Stovky spokojených klientů
Konzultace služeb a zákroků
nebo
Rezervovat termín
Odborná konzultace

Využijte možnost odborné konzultace s odborníky na cévní a plastickou chirurgii.

Bez čekání a na čas

Rezervujte si termín, který Vám vyhovuje. Bez zbytečného čekání v ambulanci.

Individuální přístup

Nemějte obavy. Všechny plánované zákroky nejdříve společně zkonzultujeme. 

Tyto stránky využívají cookies
Cookies používáme, abychom zajistili správné fungování a bezpečnost našich stránek, tím pádem co nejlepší zkušenost při návštěvě. Svá nastavení cookies můžete později kdykoliv změnit. Další informace o Cookies
Nastavení
Na této stránce můžete nastavit souhlas pro jednotlivé účely generování a využívání souborů cookies. Další informace o Cookies
Zajišťují, že tyto stránky fungují správně a bezpečně na všech zařízeních.
Analytické cookies nám pomáhají sledovat návštěvnost a informovat o tom, jak návštěvníci využívají tuto webovou stránku v průběhu jejich návštěvy.