Přidejte vlastní hodnocení naší kliniky

Podstoupili jste zákrok v naší cévní nebo plastické chirurgii? Podělte se s dalšími pacienty o Váš názor a zkušenosti.

Květa Mlezivová
7.11.2023

V říjnu jsem byla u pana doktora Krejči na plastice horních a dolních víček, s výsledkem jsem maximálně spokojená. Pan doktor před operací vše vysvětlil. Samotné operate jsem se neobávala,věděla jsem, že jsem v rukou profesionála. Vše proběhlo velmi rychle a v přátelském duchu, celý tým byl velice vstřícný a milý. Následná péče byla také velice příjemná, bez jediného problému. Pana doktora Krejču a jeho tým mohu jen vřele doporučit. Květa

Radmila Křístková
16.6.2023

Mé obavy ze zákroku byly zbytečné, skvělá bezbolestná práce,pan doktor Vyšohlíd je kapacita na místě, obě nohy najednou a po zákroku hned domů, neuvěřitelné, všem doporučuji

Kristina Křtěnová
Cévní chirurgie
17.5.2023

Veliká spokojenost.Odkládala jsem operaci křečových žil ale zbytečně není se čeho bát příjemné prostředí včetně personálu a pana doktora Vyšohlída,jste super všem doporučím.

Daniela
Plastická chirurgie
4.5.2023

Pan doktor Ouzký mi sešíval nerv a šlachu po úrazu. Lepší přístup a milejšího lékaře jsem ještě nepotkala. Neděle navečer, pohotovost a on s úsměvem operoval. Víc takových empatických lékařů.

Libor Hajlich
Cévní chirurgie
29.3.2023

Na konci února jsem podstoupil laserovou ablaci žil na pravé noze. Zákroku jsem se bál, ale bylo to úplně zbytečné. Je to opravdu velmi šetrný a minimálně bolestivý výkon. Pan doktor Vyšohlíd a celý jeho tým jsou velcí profesionálové a mohu je vřele doporučit. Aktuálně měsíc po zákroku noha vypadá skvěle a problémy, které jsem měl před operací zmizely. Už se těším, jak po patnácti letech zase obléknu kraťasy :-)

Milan Březovský
Plastická chirurgie
22.3.2023

V lednu jsem absolvoval operaci víček u pana doktora Ouzkého. Hned po sundání náplastí víčka vypadala perfektně, jizvy skoro nebyly vidět. Nosím i kontaktní čočky, vše proběhlo bez problémů. Určitě doporučuji.

Linda Kapitulčinová
Cévní chirurgie
7.3.2023

V září loňského roku jsem podstoupila laserovou endovenozní ablaci EVLA a nemohu si tento zákrok vynachválit. Bolestivý byl minimálně, po analgosedaci jsem nebyla ani nijak "oblblá" (ale to jsem asi spíš výjimka) a rekonvalescence probíhala úplně bez problémů. I na kompresní punčochy jsem si zvykla, takže mě to v ničem nelimitovalo. Celý personál kliniky byl moc milý, vstřícný a plně profesionální. Nyní po půl roce po zákroku jsem šla na následnou sklerotizaci a nakonec nebyla vůbec potřeba, žilky vymizely. Kliniku i pana MUDr. Radka Vyšohlída mohu vřele doporučit.

Lenka Knížová
Cévní chirurgie
27.2.2023

Před týdnem jsem podstoupila u pana doktora Vyšohlída laserovou operaci varixu s minifleboktomii na pravé noze. Před operací jsme měla obavy z výsledku a z bolestivosti zákroku. Zákrok je téměř bezbolestný, jsou místa, kde to není úplně příjemné, ale vše se dá bez problémů vydržet, byla jsem mile překvapena. Po třech dnech sundání kompresní elastické bandáže a puncochy, jsem byla naprostá unešená z výsledku, po tolika letech jsem konečně viděla svoji nohu bez hnusnych žil. Pečlivě dodržuji pravidelnou chůzi, pohyb, ale žádnou zátěž. Každý večer před sprchou punčochu na chvíli sundam a nemohu se na nohu vynadivat, je sice plná modřin, ale nic mě nebolí, maximálně občas cítím v noze tah a sem tam nějaké píchnutí. Mé velké díky patří všem přítomným na sále, hlavně panu doktoru Vyšohlídovi a paní na recepci. Lituji, že jsem zákrok nepodstoupila již dříve a zbytečné se roky trápila a v létě zakrývala hnusné žíly na noze.

Zuzana Hesova
Cévní chirurgie
28.1.2023

Křečové žíly na pravé noze mě svým vzhledem trápily přes deset let, ale až po spontánním výkřiku mé sestry, "Proboha, ta tvoje noha vypadá hrozně!", jsem se rozhodla s tím něco opravdu udělat. Začala jsem hledáním cévního chirurga, a čistě šťastnou náhodou jsem se dostala k recenzím na Mudr. Radka Vyšohlída. V červenci 2022 jsem se pak k němu do ordinace VenArt na Andělu objednala na úvodní vyšetření ultrazvukem. Z vyšetření jsem byla hodně nervózní, ale jeho ohleduplný, milý a přitom velmi důkladný přístup mě utvrdil v tom, že jsem si vybrala správně. Samotný výkon - laserové odstranění křečových žil - jsem pak podstoupila v září 2022. Operace byla provedena v lokální anestezii a trvala necelou hodinu. Místy byla trochu bolestivá, ale pan doktor moje reakce sledoval a ihned reagoval přidáváním analgetika. Po operaci jsem se cítila velmi dobře, za pomoci doprovodu jsem na moje naléhání odjela domů MHD. Po operaci mě trochu překvapily rozsáhlejší modřiny, ty se ale velmi rychle vytratily. Celkově hojení probíhalo velmi dobře, ibalgin jsem si na bolest vzala jen jednou. Čeho jsem se obávala nejvíc, bylo nošení kompresní punčochy. Nebyla jsem si jistá, že zvládnu následný léčebný režim 10 dní je nosit 24 hodin denně a pak 7 dní jen přes den) dodržet. Punčochy zakoupené přímo v ordinaci byly ale tak kvalitní, že jsem si je až oblíbila a nakonec je nosila dokonce o pár dní déle, než jsem měla od pana doktora předepsáno :). Cítila jsem se s nimi jistější hlavně při náročnějších túrách a řízení auta. Na závěrečnou kontrolu jsem se kvůli svému pracovnímu vytížení dostala až na začátku ledna. Po třech měsících od operace, kdy moje noha vypadala už absolutně skvěle! A teď se těším na léto, kdy ji bude moct obdivovat nejen sestra, která mě vloni svým výkřikem k operaci dovedla :)

Květoslava Novotná
Cévní chirurgie
21.1.2023

V říjnu 2022 jsem u pana doktora Vyšohlída podstoupila laserovou operaci EVLA a miniflebektomii. S velmi pěkným efektem jsem opravdu moc spokojena.

Zdeněk Drnek
Cévní chirurgie
10.1.2023

Perfektní výkon , Mudr Vyšohlída . Profesionální přístup personálu. Skvělý výsledek,

Jitka Hanauerová
Plastická chirurgie
10.1.2023

Tuto kliniku v Praze jsem v loňském roce navštívila opakovaně - jako doprovod manžela při blefaroplastice horních a pak i dolních víček, sama jsem zde absolvovala plastiku horních víček a aplikaci kyseliny hyaluronové do oblasti kruhů pod očima a oblasti rtů. Komorní a příjemné prostředí, vždy profesionální, vstřícný a velice milý přístup celého personálu a pokaždé krásná práce MUDr.Martina Ouzkého s perfektním výsledkem, který nám opravdu dělá radost. Velice děkuji a s plnou důvěrou doporučuji.

Adéla Kolářová
Cévní chirurgie
30.12.2022

Chtěla bych tímto poděkovat celému týmu za skvělou péči a vstřícnost. Letos na podzim jsem absolvovala na této klinice v Praze operaci křečových žil na pravé noze a byla jsem velmi spokojená. Vše se dobře hojilo, od druhého dne jsem byla schopná nastoupit takřka běžný denní režim. Mám sice zvýšenou pigmentaci, takže pár flíčků je po 3 měsících ještě znatelných, ale na doporučení pana doktora jsem začala mazat měsíčkovou mastí a je to lepší a lepší. Plánuji doporučit tuto kliniku několika mým známým, které mají též křečové žíly. Jsem ráda v péči profesionálů!

Jana Flídrová
Cévní chirurgie
2.12.2022

Po sklerotizaci, kterou odvedl MUDr. Vyšohlíd na klinice v Poděbradech, jsem velice spokojená s výsledkem. Děkuji milému kolektivu a profesionálnímu přístupu. DOPORUČUJI VŠEM.

Břetislav Chutic
Cévní chirurgie
28.11.2022

Operace křečových žil.Prubeh i výsledek naprosto PERFEKTNÍ.

Petra Šafaříková
Plastická chirurgie
16.11.2022

Byla jsem na plastice spodních víček. Velice profesionální a milý přístup..Maximální spokojenost. Můžu všem jen doporučit.

Věra Kolmanová
Plastická chirurgie
11.11.2022

Byla jsem na plastice horních víček. Nesetkala jsem se s takovým úžasným přístupem celého personálu. Zákrok byl bezbolestný a po té zájem pana doktora Ouzkého mě velmi mile překvapil. Po celou dobu rekonvalescence jsme byli ve spojení , zda je vše v pořádku. Mohu určitě doporučit.

Kateřina Gundzová
Plastická chirurgie
10.11.2022

Profesionální, bezchybný a milý přístup po všech stránkách.Maximální spokojenost.

Ladislav Baláž
Cévní chirurgie
18.9.2022

Dobrý den, v sobotu 17.9.2022 jsem byl ošetřen panem Mudr. R. Vyšohlídem. S provedením vstupní prohlídky, vysoce profesionální péči a zejména s vstřícnosti panu Mudr. R. Vyšohlídovi i přítomné sestřičce děkuji.

Eva Vítězová
Cévní chirurgie
20.8.2022

Na konci dubna jsem absolvovala laserovou ablaci EVLA na levé noze u pana doktora Vyšohlída. Z výsledku mám obrovskou radost, protože pan doktor s vysokou odborností a citlivým přístupem mi "opravil" to, co jiný pan doktor při mnohem jednodušším zákroku před dvěma lety pokazil. Panu doktoru Vyšohlídovi patří moje velké poděkování. Je na místě pochválit i příjemné a vstřícné jednání celého jeho týmu. I nadále se ráda svěřím do jeho péče.

Monika Fančová
Cévní chirurgie
20.7.2022

Zhruba po 25ti letech mám konečně nohy bez křečových žil :-))) V červnu jsem podstoupila Endovenozní laserovou ablaci s miniflebektomií na pravém lýtku. Samotný zákrok proběhl bez komplikací, vše mi bylo řádně vysvětleno a popsáno. Po třech týdnech od zákroku se noha zdárně hojí a výsledný efekt po operaci na mě udělal obrovský dojem .-))) Modřiny se zahojily do týdne, nyní ještě cítím trochu nepohodlí v noze, nicméně jsem velice spokojená. Mudr. Radek Vyšohlíd je evidentně profesionál na správném místě, navíc velice příjemný člověk s individuálním přístupem ke svým pacientům :-))) Cévní kliniku VenArt rozhodně doporučuji.

Jaroslav Černý
Cévní chirurgie
15.5.2022

Před 10 lety jsem podstoupil operaci varixů na pravé noze radiofrekvenční metodou. Noha byla pár týdnů oteklá, drobné řezy se dlouho hojily, pro velkou bolest na vnitřní straně lýtka jsem nemohl natáhnout kompresívní punčochu. Vzhledem k obtížím na levé noze a kladným referencím u kliniky Ven Art s.r.o. jsem se rozhodl koncem března pro laserovou operaci EVLA právě zde. Od druhého dne jsem začal chodit a po 1. pooperační kontrole zase sportovat a plavat v bazénu. Mé velké poděkování patří celému týmu cévní ambulance pod vedením MUDr. Radka Vyšohlída.

Květa Valtová
Cévní chirurgie
16.3.2022

V lednu jsem podstoupila cévní zákrok na pravé noze, jako každý pacient jsem měla před zákrokem obavy, tyto obavy byly naprosto zbytečné, vůbec jsem neměla žádné bolesti, hned jsem mohla bez problémů chodit.Závěr kontroly je: velmi pěkný efekt výkonu. Všem mohu doporučit pana doktora Vyšohlída a celý jeho kolektiv. Na podzim již plánuji sklerotizaci.

Lenka Marešová
Cévní chirurgie
9.2.2022

Maximální spokojenost, milý personál, profesionální přístup, bezbolestný zákrok.

Soňa Bucharová
Cévní chirurgie
27.1.2022

Laserovou ablaci žil na pravé noze jsem podstoupila zároveň s miniflebektomií na levé noze v srpnu 2021, následně v listopadu sklerotizaci na obou končetinách. S výsledkem obou zákroků jsem maximálně spokojená. Problémy s křečovými žílami mě, díky genetické zátěži, provázely od puberty. Následně se dlouholetým užíváním hormonální antikoncepce a hormonální léčby v posledních letech výrazně zhoršovaly. Otoky, bolesti nohou, modřiny, které mě provázely spoustu let, po zákroku zcela zmizely. Neskutečná úleva. Zákrok byl téměř bezbolestný, rychlá rekonvalescence bez bolesti a jizev. Díky za skvěle odvedenou práci a milý přístup pana doktora Vyšohlída a jeho týmu.

Irena Kotzauerová
Cévní chirurgie
4.1.2022

Před deseti měsíci jsem podstoupila laserovou endovenozní ablaci EVLA. S výsledkem jsem maximálně spokojena, po hodně letech jsem v létě mohla obléct sukni, která nebyla až na paty. Samotný výkon byl velmi dobře snesitelný, také díky příjemnému chování pana doktora a asistující sestřičky. Ačkoliv jsem tomu moc nevěřila (zkušenost po klasické operaci varixů před lety), hned druhý den jsem absolvovala normální procházku po lese a po víkendu, tzn.za 3dny po výkonu, jsem šla do práce.

Věra Švecová
Cévní chirurgie
21.12.2021

Jsem spokojená.

Michaela Černá
20.12.2021
Na klinice (pracoviště Poděbrady) jsem podstoupila sklerotizaci metličkových žilek. Děkuji MUDr. Vyšohlídovi i sestřičce za skvělý přístup jak při prvním vyšetření, samotném zákroku i následné péči. Zbavila jsem se všech drobých metliček na nohou, ale také jedné urputné, se kterou jsem již dříve podstoupila několikrát bezvýsledně leaserový zákrok na jiné klinice. Ještě jednou děkuji a velmi ráda doporučuji.
Marie Větrovcová
Cévní chirurgie
19.12.2021

Dobrý den, na klinice jsem podstoupila sklerotizaci křečových žil, resp. hlavně "metliček", možná bude ještě další na horší noze. Vstupní prohlídka i na jejím základě doporučený zásah proběhly s odbornou, vysoce profesionální péčí a vstřícností pana doktora i sestřičky. Kromě těchto parametrů oceňuji i organizaci, resp. přijetí přesně v objednanou hodinu a bez čekání. Za tuto péči kolektivu děkuji. Marie Větrovcová, Praha 6

Růžena Juříková
14.12.2021
Velká spokojenost. Křečáky jsou pryč a noha nebolí. Děkuji
VenArt s.r.o.
Stovky spokojených klientů
Konzultace služeb a zákroků
nebo
Rezervovat termín
Odborná konzultace

Využijte možnost odborné konzultace s odborníky na cévní a plastickou chirurgii.

Bez čekání a na čas

Rezervujte si termín, který Vám vyhovuje. Bez zbytečného čekání v ambulanci.

Individuální přístup

Nemějte obavy. Všechny plánované zákroky nejdříve společně zkonzultujeme. 

Tyto stránky využívají cookies
Cookies používáme, abychom zajistili správné fungování a bezpečnost našich stránek, tím pádem co nejlepší zkušenost při návštěvě. Svá nastavení cookies můžete později kdykoliv změnit. Další informace o Cookies
Nastavení
Na této stránce můžete nastavit souhlas pro jednotlivé účely generování a využívání souborů cookies. Další informace o Cookies
Zajišťují, že tyto stránky fungují správně a bezpečně na všech zařízeních.
Analytické cookies nám pomáhají sledovat návštěvnost a informovat o tom, jak návštěvníci využívají tuto webovou stránku v průběhu jejich návštěvy.