Přidejte vlastní hodnocení naší kliniky

Podstoupili jste zákrok v naší cévní nebo plastické chirurgii? Podělte se s dalšími pacienty o Váš názor a zkušenosti.

Ladislav Baláž
18.9.2022

Dobrý den, v sobotu 17.9.2022 jsem byl ošetřen panem Mudr. R. Vyšohlídem. S provedením vstupní prohlídky, vysoce profesionální péči a zejména s vstřícnosti panu Mudr. R. Vyšohlídovi i přítomné sestřičce děkuji.

Eva Vítězová
20.8.2022

Na konci dubna jsem absolvovala laserovou ablaci EVLA na levé noze u pana doktora Vyšohlída. Z výsledku mám obrovskou radost, protože pan doktor s vysokou odborností a citlivým přístupem mi "opravil" to, co jiný pan doktor při mnohem jednodušším zákroku před dvěma lety pokazil. Panu doktoru Vyšohlídovi patří moje velké poděkování. Je na místě pochválit i příjemné a vstřícné jednání celého jeho týmu. I nadále se ráda svěřím do jeho péče.

Monika Fančová
Cévní chirurgie
20.7.2022

Zhruba po 25ti letech mám konečně nohy bez křečových žil :-))) V červnu jsem podstoupila Endovenozní laserovou ablaci s miniflebektomií na pravém lýtku. Samotný zákrok proběhl bez komplikací, vše mi bylo řádně vysvětleno a popsáno. Po třech týdnech od zákroku se noha zdárně hojí a výsledný efekt po operaci na mě udělal obrovský dojem .-))) Modřiny se zahojily do týdne, nyní ještě cítím trochu nepohodlí v noze, nicméně jsem velice spokojená. Mudr. Radek Vyšohlíd je evidentně profesionál na správném místě, navíc velice příjemný člověk s individuálním přístupem ke svým pacientům :-))) Cévní kliniku VenArt rozhodně doporučuji.

Jaroslav Černý
15.5.2022

Před 10 lety jsem podstoupil operaci varixů na pravé noze radiofrekvenční metodou. Noha byla pár týdnů oteklá, drobné řezy se dlouho hojily, pro velkou bolest na vnitřní straně lýtka jsem nemohl natáhnout kompresívní punčochu. Vzhledem k obtížím na levé noze a kladným referencím u kliniky Ven Art s.r.o. jsem se rozhodl koncem března pro laserovou operaci EVLA právě zde. Od druhého dne jsem začal chodit a po 1. pooperační kontrole zase sportovat a plavat v bazénu. Mé velké poděkování patří celému týmu cévní ambulance pod vedením MUDr. Radka Vyšohlída.

Květa Valtová
16.3.2022
V lednu jsem podstoupila cévní zákrok na pravé noze, jako každý pacient jsem měla před zákrokem obavy, tyto obavy byly naprosto zbytečné, vůbec jsem neměla žádné bolesti, hned jsem mohla bez problémů chodit.Závěr kontroly je: velmi pěkný efekt výkonu. Všem mohu doporučit pana doktora Vyšohlída a celý jeho kolektiv. Na podzim již plánuji sklerotizaci.
Lenka Marešová
9.2.2022
Maximální spokojenost, milý personál, profesionální přístup, bezbolestný zákrok.
Soňa Bucharová
27.1.2022
Laserovou ablaci žil na pravé noze jsem podstoupila zároveň s miniflebektomií na levé noze v srpnu 2021, následně v listopadu sklerotizaci na obou končetinách. S výsledkem obou zákroků jsem maximálně spokojená. Problémy s křečovými žílami mě, díky genetické zátěži, provázely od puberty. Následně se dlouholetým užíváním hormonální antikoncepce a hormonální léčby v posledních letech výrazně zhoršovaly. Otoky, bolesti nohou, modřiny, které mě provázely spoustu let, po zákroku zcela zmizely. Neskutečná úleva. Zákrok byl téměř bezbolestný, rychlá rekonvalescence bez bolesti a jizev. Díky za skvěle odvedenou práci a milý přístup pana doktora Vyšohlída a jeho týmu.
Irena Kotzauerová
4.1.2022
Před deseti měsíci jsem podstoupila laserovou endovenozní ablaci EVLA. S výsledkem jsem maximálně spokojena, po hodně letech jsem v létě mohla obléct sukni, která nebyla až na paty. Samotný výkon byl velmi dobře snesitelný, také díky příjemnému chování pana doktora a asistující sestřičky. Ačkoliv jsem tomu moc nevěřila (zkušenost po klasické operaci varixů před lety), hned druhý den jsem absolvovala normální procházku po lese a po víkendu, tzn.za 3dny po výkonu, jsem šla do práce.
Věra Švecová
21.12.2021
Jsem spokojená.
Michaela Černá
20.12.2021
Na klinice (pracoviště Poděbrady) jsem podstoupila sklerotizaci metličkových žilek. Děkuji MUDr. Vyšohlídovi i sestřičce za skvělý přístup jak při prvním vyšetření, samotném zákroku i následné péči. Zbavila jsem se všech drobých metliček na nohou, ale také jedné urputné, se kterou jsem již dříve podstoupila několikrát bezvýsledně leaserový zákrok na jiné klinice. Ještě jednou děkuji a velmi ráda doporučuji.
Marie Větrovcová
Cévní chirurgie
19.12.2021

Dobrý den, na klinice jsem podstoupila sklerotizaci křečových žil, resp. hlavně "metliček", možná bude ještě další na horší noze. Vstupní prohlídka i na jejím základě doporučený zásah proběhly s odbornou, vysoce profesionální péčí a vstřícností pana doktora i sestřičky. Kromě těchto parametrů oceňuji i organizaci, resp. přijetí přesně v objednanou hodinu a bez čekání. Za tuto péči kolektivu děkuji. Marie Větrovcová, Praha 6

Růžena Juříková
14.12.2021
Velká spokojenost. Křečáky jsou pryč a noha nebolí. Děkuji
Vladislav a Jaroslava Smolovi
14.12.2021
Touto formou děkujeme panu MUDr. Radku Vyšohlídovi, sestřičce i recepční nejen za profesionální a milý přístup, k nám pacientům, ale hlavně za perfektní výsledek doktorem provedeného zákroku - lepení žil systémem VenaSeal. Na základě naší velké spokojenosti doporučujeme všem využít odbornosti a profesionality MUDr.Radka Vyšohlída a moderního technického vybavení firmy VenArt s.r.o!
Karla Komersová
14.12.2021
S křečovými žilami jsem podstoupila několik zákroků na různých jiných klinikách, bohužel bez žádaného výsledku. Dr. Vyšohlíd vyřešil můj problém rychle a bezbolestně metodou laserové ablace dané žíly. Doporučuji.
Jana Růžičková
13.12.2021
Ordinace má moderní vybavení a za uvedenou cenu dostanete adekvátní vyšetření. Děkuji
Jiří Baran
12.12.2021
Veliká spokojenost,problém vyřešen,následná péče perfektní. Pokud jde o zdraví ,oplatí se do něj investovat touto formou.Celkový průběh zákroku nad očekávání.Okamžitá možnost fungování.
Marek Absolon
12.12.2021
Plastika očních víček, horní i spodní. Jedním slovem pohoda. Přístup profesionální, po 11 dnech pomalu není poznat, že jsem po zákroku, modřiny, které jsou viditelné ihned po operaci, která je sice ne moc příjemná, ale dá se vydržet díky aktivnímu přístupu pana doktora a jeho smyslu pro humor a vzájemné komunikaci. Doba léčení a rekonvalescence je individuální, komunikace excelentní, vytažení stehů trvá pár minut... DOPORUČUJI všem.
Naďa Krynycká
11.12.2021
Chodím k panu doktorovi pravidelně na sklerotizaci žil ,jelikož na ně trpím . Co chci ale napsat ,pan doktor je opravdu špička ve svém oboru,skvělý lékař ☝️milá sestřička a recepční .Jsem velice spokojena a proto za panem doktorem ,vždy na ošetření nebo kontroly dojíždíme z Plzně a že je nás hodně👍a to si myslím,že vypovídá samo o sobě.
Martina Hyklová
11.12.2021
U pana doktora jsem absolvovala 2x sklerotizaci žil. Líbil se mi přístup a vysvětlení postupu, výsledek je moc fajn, i když mě do budoucna čeká nejspíše opakování zákroku. Moc hezké prostory a příjemný tým lidí.
Petra Vogelová
11.12.2021
Byla jsem velice spokojená. Výborná péče ze strany pana doktora i sestřiček. Již se těším na další ošetření.
Ludvík Kratochvíl
11.12.2021
Děkuji celému kolektivu za profesionální lékařskou práci, ale hlavně za lidský přístup k pacientům. Lidé z kliniky umí poradit, popovídat si, ale i vyslechnou starosti i soukromé problémy. V dnešní době neskutečné, ještě jednou díky za vše.
Hana Nábřežná
11.12.2021
Páni doktoři provedli perfektní práci ve svém oboru. Prodělala jsem sklerotizaci žíly a operaci horních očních vilček, Oba zásahy byly provedeny profesionálně a výsledek je perfektní. Mohu klientkám jen doporučit
Vlasta Ehrenmannová
10.12.2021
Byla jsem na žilách pravá noha u pana Dr Vyšohlída.Teď mám po skvělém výkonu jsem moc spokojená a v březnu uděláme sklerotizaci. Celý tým byl velmi milý a lékař kompetentní.Nesmím zapomenout na milou recepční.Nebojte se je to v pohodě 😜. Jděte co nejdříve jak se říká kdo dřív přijde ten dřív mele 😉.
Michal Svaton
10.12.2021
Sklerotizace křečových žil. Objednal jsem se na kliniku VenArt na doporučení. Naprosto profesionální přístup a excelentní výsledek !!! Otok nohy nebo pocit pálení je historií a to již bezprostředně po zcela bezbolestném zákroku, při kterém jsem dokonce usnul. Původně jsem se objednal na pouhé vyšetření a ani v nejmenším netušil, že jsem na správném místě. Doktor Vyšohlíd již při první konzultaci vč. ultrazvukového vyšetření vyhodnotil příčinu mých potíží a navrhl řešení s následnou realizací. Aktuálně již půl roku od zákroku není dne, kdy bych nevzpomněl na skvělý přístup pana doktora i celého jeho týmu. Doporučuji, kde se dá !!! Sklerotisierung von Krampfadern. Ich habe eine Überweisung an die VenArt-Klinik ausgestellt. Absolut professioneller Ansatz und hervorragendes Ergebnis!!! Schwellungen am Bein oder ein brennendes Gefühl gehören der Vergangenheit an, und das unmittelbar nach einem völlig schmerzfreien Eingriff, bei dem ich sogar eingeschlafen bin. Ursprünglich hatte ich einen Termin für eine einfache Untersuchung vereinbart und hatte keine Ahnung, dass ich hier richtig war. Während der ersten Konsultation, die auch eine Ultraschalluntersuchung umfasste, bewertete Dr. Vyšohlíd die Ursache meiner Probleme und schlug eine Lösung mit anschließender Umsetzung vor. Heute, sechs Monate nach dem Eingriff, vergeht kein Tag, an dem ich mich nicht an die großartige Einstellung des Arztes und seines gesamten Teams erinnere. Ich empfehle, wo möglich ist !!!
Třeštíková Jelena
10.12.2021
Velmi profesionální a příjemná komunikace. Vyvolává důvěru!
Anita Ludvíková
10.12.2021
S péčí a přístupem sestřičky a pana doktora jsem byla spokojená. Na klasické operaci křečových žil jsem byla již 3x a teď poprvé jsem podstoupila laserovou metodu na klinice Venart. Rozhodně doporučuji. Je to bezbolestné a dle mého se noha rychleji uzdravuje.
Michael
10.12.2021
Ordinace VenArt je vedena odborně na vysoce profesionální úrovni. Navíc si pan doktor váží času svých pacientů, skvěle dodržuje časový harmonogram a pacienti tak nemusí zbytečně čekat. Pan doktor i sestřičky jsou velmi přátelské, vstřícné a vždy ochotné pomoci a vyřešit problémy pacienta. Prostředí ordinace a čekárny je velmi poklidné a pro pacienta uklidňující. Nemám žádný důvod měnit VenArt za jinou podobnou službu. Jsem a vždy jsem byl velmi spokojeným pacientem.
Luděk Kvizda
10.12.2021
Milý a profesionální přístup při vyšetření křečových žil.
Nataša Bartoňová
10.12.2021
Dobrý den,jsem nad míru spokojená a doporučuji každému člověku, který uvažuje o odstranění žil, ať neváhá, mám teď krásné nohy a nemůžu vynachválit pana Doktora a celý personál,ochota a profesionální přístup mluví o všem ,moc vás všechny zdravím a ještě jednou děkuji ❤️❤️❤️ zdravím 😜😜😜 Nataša Bartoňová, Teplice v Čechách 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
Hana Pánková
10.12.2021

Se službami kliniky jsem byla velmi spokojená. Pan doktor Vyšohlíd je velmi příjemný lékař, ke kterému mám důvěru.

VenArt s.r.o.
Stovky spokojených klientů
Konzultace služeb a zákroků
nebo
Rezervovat termín
Odborná konzultace

Využijte možnost odborné konzultace s odborníky na cévní a plastickou chirurgii.

Bez čekání a na čas

Rezervujte si termín, který Vám vyhovuje. Bez zbytečného čekání v ambulanci.

Individuální přístup

Nemějte obavy. Všechny plánované zákroky nejdříve společně zkonzultujeme. 

Tyto stránky využívají cookies
Cookies používáme, abychom zajistili správné fungování a bezpečnost našich stránek, tím pádem co nejlepší zkušenost při návštěvě. Svá nastavení cookies můžete později kdykoliv změnit. Další informace o Cookies
Nastavení
Na této stránce můžete nastavit souhlas pro jednotlivé účely generování a využívání souborů cookies. Další informace o Cookies
Zajišťují, že tyto stránky fungují správně a bezpečně na všech zařízeních.
Analytické cookies nám pomáhají sledovat návštěvnost a informovat o tom, jak návštěvníci využívají tuto webovou stránku v průběhu jejich návštěvy.