Prohlédněte si recenze našich klientů

Recenze na této stránky jsou pouhým výběrem. Na portálu Estheticon nebo v Google Reviews si můžete přečíst více než 100 recenzí našich spokojených zákazníků. 

    

J. Sobotková

Podstoupila jsem zákrok u pana MUDr. Vyšohlída, cévního chirurga. Jednalo se o odstranění křečové žíly na pravé noze laserovou metodou EVLA na klinice Asklepion. Z operace jsem nadšená. Pan doktor je prostě skvělý, jako člověk i jako odborník, vše mně vysvětlil a zákrok proběhl naprosto bez bolesti a v příjemné, přátelské atmosféře. Velkou úlevu od původních bolestí jsem pocítila prakticky ihned po operaci. Nyní jsem 6 týdnů po zákroku, včerejší kontrola u pana doktora proběhla se závěrem - velmi dobrý efekt po výkonu.

    

L. Strnadová

V dubnu roku 2021 jsem u MUDr. Vyšohlída podstoupila laserovou operaci křečových žil na pravé noze. Zákrok proběhl naprosto hladce a téměř bez bolesti, nyní v květnu funguji již bez omezení. S výsledkem operace jsem velmi spokojena a pana doktora mohu s čistým svědomím doporučit. Příjemným bonusem je také velmi ochotný a milý personál. Moc děkuji.

    

T. Vykydalová

U pana dr. Vyšohlída jsem podstoupila 2 terapie sklerotizace retikulárních i metličkových žil. I přes mou velmi světlou a křehkou kůži jsou výsledky velice slušné a je tam znát velký rozdíl. Většina ošetřených míst se esteticky velmi zlepšila. Budu se těšit na podzim na případný další zákrok, ale myslím, že už se vlastně bude jednat jen o metličkové žilky. Sklerotizace nebyla bolestivá, vše se bez problému hezky hojilo. Určitě nemá cenu se ničeho obávat, tady můžete jen získat. Pan doktor byl vždy moc milý, lidský a opravdu šikovný. Tímto mu velmi děkuji.

    

M. Straka

Příjemný a profesionální personál, překrásná nová útulná klinika. Zákrok proběhl skvěle, moc doporučuji všem. Chtěl jsem napsat, že bych se na kliniku rád vrátil znovu, nicméně nebudu mít důvod díky profesionálnímu zákroku. Přeji mnoho spokojených klientů.

    

E. Kotekl

Jsem nadšená! Péči pana doktora Vyšohlída jednoznačně doporučuji! Nejprve mi léčil zánět žil a  pak mne i operoval. Kudy chodím tudy jej chválím a to za lidský i profesionální přístup. Ze zákroku jsem měla velký strach, díky předchozí neblahé zkušenosti z jiného zdravotního střediska. Ale vše proběhlo hladce a bez komplikací. Děkuji!

    

B. Chmelová

Byla jsem u pana doktora Vyšohlída na sklerotizaci žíly táhnoucí se přes celou levou nohu a výsledek je naprosto perfektní. Po zákroku jsem neměla žádné potíže a nyní po osmi týdnech mám naprosto minimální známky toho, že jsem nějakou žílu vůbec měla. Přístup pana doktora i celého kolektivu byl velice vstřícný a příjemný.

    

V. Klusáček

Pan doktor Vyšohlíd je sympaťák, profík a ví, co dělá. Operace trvala jednu hodinu a náramně jsem si ji užil. Dvě slečny, které s panem doktorem pracují, byly taky moc fajn. Přístup všech byl na jedničku a rozhodně jsem rád, že jsem mohl být u nich a né někde v nemocnici. Po zákroku nebyly obtíže a během dvou týdnů, jsem už mohl fungoval jako před ním. Kdo má křečáky a chce je řešit, tak běžte sem.

    

V. Macáková

V prosinci 2020 jsem u pana doktora Vyšohlída podstoupila laserovou operaci křečových žil na pravé noze. Vše mi předem ochotně vysvětlil. Oceňuji velmi příjemný a vstřícný přístup pana doktora i sestřičky nejen během samotného zákroku, ale i na kontrole po 8 týdnech, která dopadla na výbornou. Je opravdu odborníkem a člověkem na svém místě, můžu všem jen doporučit!!

    

L. Kaňková

Určitě doporučuji dr.Vyšohlída. Laserovou  ablací mě zbavil opravdu ošklivých křečových žil, se kterými jsem bojovala 10let. Děkuji.

VenArt s.r.o.
Stovky spokojených klientů
Konzultace služeb a zákroků
nebo
Rezervovat termín
Odborná konzultace

Využijte možnost odborné konzultace s odborníky na cévní a plastickou chirurgii.

Bez čekání a na čas

Rezervujte si termín, který Vám vyhovuje. Bez zbytečného čekání v ambulanci.

Individuální přístup

Nemějte obavy. Všechny plánované zákroky nejdříve společně zkonzultujeme.