Jsme cévní a plastická chirurgie VenArt s.r.o.

Společnost VenArt s.r.o. byla založena v roce 2016 jako poskytovatel specializované a úzce profilované zdravotní péče. V oboru cévní chirurgie nabízíme ultrazvukovou diagnostiku a operativu křečových žil. Provádíme dle možností dlouhodobé sledování pacientů s cévním postižením.

Specializujeme se na léčbu křečových žil a estetickou cévní chirurgii. Provádíme operační výkony s využitím moderního laseru a použití speciálních lepidel. Provádíme pěnovou a ultrazvukem navigovanou sklerotizaci.

V návaznosti na velké cévní centrum (IKEM Praha) zajišťujeme zároveň ve spolupráci vyšetřovací a léčebné úkony na tomto specializovaném pracovišti. Základními principy jsou nadstandardní přístup k pacientovi a klientský servis. V letech 2017 a 2018 dochází k rozšíření provozu o ambulance cévní chirurgie v Ostravě a Poděbradech. Ostravské pracoviště nabízí též operativu křečových žil, ambulance v Poděbradech provádí ultrazvukovou diagnostiku a ambulantní skleroterapie.

V roce 2019 probíhá rekonstrukce prostor na pražském Smíchově kde na jaře 2020VenArt otevírá vlastní ambulanci s operačním sálem.

Od roku 2020 dále rozšiřuje společnost VenArt s.r.o. služby o plastickou chirurgii se zaměřením na drobné zákroky v lokální anestezii. Tým rozšiřují dále lékaři plastické chirurgie MUDr. Ouzký a MUDr. Krejča.

Prohlédněte si naši kliniku
Zavolejte nám
Napište nám
Navštivte nás
Odborná konzultace

Využijte možnost odborné konzultace s odborníky na cévní a plastickou chirurgii.

Bez čekání a na čas

Rezervujte si termín, který Vám vyhovuje. Bez zbytečného čekání v ambulanci.

Individuální přístup

Nemějte obavy. Všechny plánované zákroky nejdříve společně zkonzultujeme.